Pomůcky na školní rok 2017/2018

Milí rodiče a žáci

Vpravo si můžete stáhnout seznamy pomůcek, které budou potřeba na začátku nového školního roku. Sešity pro žáky na 1. stupni nakupují paní učitelky třídní hromadně pro celou třídu. Od šestého ročníku je potřeba, aby měli žáci připravené i školní sešity. Prosíme všechny rodiče, aby také zkontrolovali před nástupem do školy stav a naplněnost penálu – dětem často chybí tužka na rýsování, malé pravítko, lepidlo, kružítko a nůžky.

S nákupem pomůcek nemusíte spěchat, můžete si jej rozložit nebo jít vybrat pomůcky společně s dětmi. Ke konci srpna bývají v obchodech výprodeje a slevy právě na školní pomůcky. Nenechávejte však nákup až na září. Ať máte vše v klidu připravené, než bude čas zasednout zpět do lavic.

Pomůcky na školní rok 2017/2018

Pomůcky pro 1. třídu PDF soubor 215.5 kB Stáhnout