Zájezd do Velké Británie 2017

V termínu 7. - 11. 10. 2017 se uskuteční poznávací zájezd do jižní Anglie (Hasting, Brighton, Rye, Canterburry), kterého se mohou zúčastnit žáci současných 5. - 8. tříd.

Dle odevzdaných předběžných přihlášek je zájem o účast na zájezdu veliký a zatím to tedy vypadá, že se zájezdu zúčastní pouze žáci naší školy. Maximální počet účastníků je 60. Pokud tedy máte vážný zájem, prosíme o co nejrychlejší stažení a vyplnění závazné přihlášky (smlouvy) a její odevzdání pí. uč. Poplužníkové. Zároveň s odevzdáním smlouvy je potřeba včas uhradit první zálohu - tato činí 1500 Kč a je splatná do 20. 3. 2017 (viz smlouva). Prosíme také o důkladné pročtení Všeobecných smluvních podmínek pro případ storna  a podobně.

Třetí platba ve výši 2490 Kč musí být uhrazena nejpozději do 28. července 2017!

Platbu provádějte bezhotovostně!

Č. účtu - ČSOB: 269564941/0300

Variabilní symbol: rodné číslo žáka

Specifický symbol: 1701098

Při platbě je nutné uvést správně jak variabilní symbol (rodné číslo žáka), tak specifický symbol (číslo zájezdu). V opačném případě nemusí dojít ke správnému spárování platby s příslušným zájezdem.

Pozor: Platnost pasu musí být do data minimálně 6 měsíců po absolvování zájezdu (do 12.4.2018). V případě kratší platnosti pasu nebude žákovi umožněno odcestovat!

Bližší informace k programu naleznete na tomto odkazu: skolnizajezdy.cz. V případě dalších dotazů se obracejte e-mailem na paní učitelku Poplužníkovou.

Těšíme se na společný zážitek s angličtinou v zemi Shakespeara.

Zájezd do Velké Británie 2017 Zájezd do Velké Británie 2017

Individuální smlouva PDF soubor 384 kB Stáhnout