Kdo jsme?

"Škola pro život", jejíž historie sahá až do roku 1889. Nacházíme se v okrajové a klidné části Liberce v blízkosti Jizerských hor.
K nám do Ruprechtic na náměstí se snadno dostanete autobusem č. 25.

Jsme plně organizovaná škola rodinného typu s kapacitou 290 žáků a ke každému z nich uplatňujeme individuální přístup. Naše vzdělávání probíhá v duchu Senecova moudra:  "Neučím se pro školu, ale pro život."

Co nabízíme?

• kvalitní výuku zajištěnou kvalifikovanými pedagogy

• individuální přístup k žákům s SPU a nadaným žákům

• logopedickou péči