Den duchů - 1.A

Na pátek 3. 11. se všichni těšili, ve škole se konal "Den duchů". Při vyučování nás čekalo několik úkolů a her, kterými nás provázeli duchové a strašidla. Přečetli jsme si pohádku o kamarádství pavouka a netopýra. Luštili jsme rébusy, vymýšleli rýmy, kreslili dýně, vyráběli netopýří lucerničku a předvedli jsme nádherné masky na přehlídce. Příjemný den jsme zakončili lampionovým průvodem a soutěžemi na hřišti. Všechny děti chválím za vzorné chování a moc děkuji rodičům za pomoc při výrobě masek. :)