Jablíčkový den - 1.A

V pátek 10. 11. si prvňáčci užili "Jablíčkový den". Dopoledne zpívali, recitovali, modelovali, četli, počítali i soutěžili. Odpoledne se sešli a následovalo další tvoření. Pekli jsme jablíčková miminka a roládky, tiskli trička, hráli hry inspirované jablky. Všichni stateční prošli stezkou odvahy. Pohádku na dobrou noc už si děti poslechly zachumlaní do spacáků jako červíčci. Ráno po snídani jsme přivítali rodiče malým překvapením - pásmem podzimních básniček a písniček. Domů všichni odcházeli nejen plni zážitků, ale i s výslužkou upečených jablíčkových dobrot.