8. A v televizní soutěži

V pondělí 13. ledna se pětičlenné družstvo z 8. A  zúčastnilo v liberecké IQ Landii natáčení akční soutěže s vesmírnou tématikou Už tam budem? Soutěž byla zaměřena na přírodní a technické disciplíny, ale důležitá byla i fyzička. Soupeřili jsme se ZŠ Barvířská. Rozjezd se moc nepovedl, ale pak se zadařilo a náš tým Krypton se doslova rozjel. Zvítězili jsme!

Šlo ale také o to, že jsme si celý den i přes občasné zdlouhavé natáčení a opakování scén užili. Děti získaly hodnotné ceny a také volnou vstupenku pro celou třídu do IQ Landie.

Chválím celý tým – Radka Moce, Máju Balcarovou, Šímu Novotného, Filipa Gebouského a Radima Koláře za spolehlivost, kamarádské jednání a zdravou soutěživost.

Věra Machová

8. A v televizní soutěži