Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Děti hrají dětem - Jan Nepomucký

Již třetím rokem připravujeme s naším divadelním kroužkem Zabalený Peřiňák divadelní představení pro naše spolužáky, paní a pány učitele a v neposlední řadě pro rodiče. Ani tento rok není výjimkou :-).

Tentokrát jsme si připravili o něco vážnější kousek, a to příběh, který vypráví o Janu Nepomuckém, králi Václavu a Karlově mostě. I přes náročnější téma sklidili herci velký úspěch a ocenění jak od učitelů, tak od spolužáků.

A ještě bych touto cestou ráda poděkovala žákům 9. A, kteří pro nás namalovali krásné kulisy!

 

Děkujeme za přízeň a příště zase na viděnou.

Zuzana Poplužníková

Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký Děti hrají dětem - Jan Nepomucký