Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Divadelní představení O Libuši a Přemyslovi

Náš divadelní kroužek Zabalený peřiňák, který na naší škole působí druhým rokem, nazkoušel pod vedením paní učitelky Poplužníkové hru O Libuši a Přemyslovi aneb jak to celé začalo.

Ve středu 25. ledna měli členové divadelního kroužku opravdu napilno: dopoledne sehráli šest představení pro žáky naší školy a odpoledne ještě jedno pro dospělé diváky. Odměnou jim byl neutuchající potlesk a bezprostřední reakce diváků.

A my se už těšíme, co dalšího si pro nás přichystají.

Divadelní představení O Libuši a Přemyslovi Divadelní představení O Libuši a Přemyslovi Divadelní představení O Libuši a Přemyslovi Divadelní představení O Libuši a Přemyslovi Divadelní představení O Libuši a Přemyslovi Divadelní představení O Libuši a Přemyslovi Divadelní představení O Libuši a Přemyslovi Divadelní představení O Libuši a Přemyslovi Divadelní představení O Libuši a Přemyslovi