Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Divadelní představení Odysseus

I ve 2. pololetí žáci z divadelního kroužku, kteří hrají pod názvem Zabalený peřiňák, secvičili pod vedením paní učitelky Poplužníkové nové představení Odysseus aneb cesta domů. Mysleli jsme si, že minulou hru o Přemyslovi nemůže nic předstihnout, ale opak je pravdou! Autorovi scénáře panu Jiřímu Miškovskému se podařilo napsat velmi napínavou a vtipnou hru a vše podtrhují skvělé výkony mladých herců.

Zabalený peřiňák poprvé hrál před cizím publikem, a to pro děti ze ZŠ v Dlouhých Mostech. Tento týden zahraje i pro děti, učitele a rodiče z naší školy.

Divadelní představení Odysseus Divadelní představení Odysseus Divadelní představení Odysseus Divadelní představení Odysseus Divadelní představení Odysseus Divadelní představení Odysseus Divadelní představení Odysseus