Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Doběhli jsme si pro jedničku

Na pátek 4. září jsme pozvali děti i ruprechtickou veřejnost ke zdolání trati v délce 1 km kolem kapličky U Obrázku.

Na čase vůbec nezáleželo: pěkné odpoledne jsme nestrávili u televize či počítače, ale udělali jsme něco pro své zdraví a užili jsme si spoustu legrace. Někdo zdolal trať indiánskou chůzí (tj. na jedničku), kdo během prázdnin nezahálel, zařadil vyšší rychlostní stupeň a celou trať proběhl. Někteří běželi i víckrát!

Obdivujeme malé předškoláky, kteří absolvovali nezkrácenou trasu a ani si nestěžovali, že je bolí nožičky. Smekáme před statečnými maminkami a tatínky, kteří se také neohroženě pustili po pěšině a nenechali se dětmi zahanbit.

Po výborných výkonech si mnozí ještě upekli  zaslouženého buřtíka.

A my doufáme, že školní rok uteče jako voda a přinese našim žákům co nejvíce jedniček i spoustu legrace.

Doběhli jsme si pro jedničku