Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Doběhli jsme si pro jedničku

Na pátek 8. září jsme pozvali děti i ruprechtickou veřejnost ke zdolání trati v délce 1 km kolem kapličky U Obrázku.

Na čase vůbec nezáleželo: překrásné odpoledne jsme nestrávili u televize či počítače, ale udělali jsme něco pro své zdraví a užili jsme si spoustu legrace.

Někdo zdolal trať indiánskou chůzí (tj. na jedničku), kdo během prázdnin nezahálel, zařadil vyšší rychlostní stupeň a celou trať proběhl. Ti nejzdatnější běželi i několikrát!

Obdivujeme malé předškoláky, kteří absolvovali nezkrácenou trasu a ani si nestěžovali, že je bolí nožičky. Smekáme před statečnými maminkami a tatínky, kteří se také neohroženě pustili po pěšině (často i se svými batolaty v náručí) a nenechali se dětmi zahanbit.

V cíli na všechny čekala malá sladká odměna a medaile s velkou jedničkou.

Po výborných výkonech si mnozí ještě upekli  zaslouženého buřtíka.

A my doufáme, že školní rok uteče jako voda a přinese našim žákům co nejvíce jedniček i spoustu legrace.

 

Doběhli jsme si pro jedničku Doběhli jsme si pro jedničku Doběhli jsme si pro jedničku Doběhli jsme si pro jedničku Doběhli jsme si pro jedničku Doběhli jsme si pro jedničku Doběhli jsme si pro jedničku Doběhli jsme si pro jedničku Doběhli jsme si pro jedničku Doběhli jsme si pro jedničku Doběhli jsme si pro jedničku Doběhli jsme si pro jedničku Doběhli jsme si pro jedničku Doběhli jsme si pro jedničku Doběhli jsme si pro jedničku Doběhli jsme si pro jedničku