Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Dračí den - 1.A

V pátek 6. 10. 2017 byl ve škole Dračí den. O velké přestávce se uskutečnila přehlídka doma vyrobených draků. Podívaná to byla náramná, člověk by neřekl, jakým způsobem se dají dráčci vyrobit. Nyní nám část z nich zdobí školu. :-) Společně jsme si pochutnali na upečeném dráčkovi od Amálky a pak jsme se pustili do stříhání, kreslení a lepení ... Vyrobili jsme draky "rošťáky". Můžete si je prohlédnout na fotkách. Dračí den měl být zakončen odpoledním pouštěním draků u kapličky, bohužel nám nepřálo počasí. Tak snad příště. DRACI, ZA ROK AHÓÓÓJ ...

Dračí den - 1.A Dračí den - 1.A Dračí den - 1.A Dračí den - 1.A Dračí den - 1.A Dračí den - 1.A Dračí den - 1.A Dračí den - 1.A Dračí den - 1.A Dračí den - 1.A Dračí den - 1.A Dračí den - 1.A Dračí den - 1.A Dračí den - 1.A Dračí den - 1.A Dračí den - 1.A