Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Jarní zájezd do Velké Británie 2020

Děkujeme Vám za zájem o jazykový kurz v Anglii. Vpravo je k nahlédnutí předběžný program zájezdu i s cenou (ta je platná při počtu 45 dětí). ​

Zájezd pořádá cestovní kancelář Kristof do Brightonu – s 6 výukovými lekcemi AJ na šest dnů.

V programu, který naleznete v pravo jsou možné změny, například jsme vyjednali změnu, že třetí den po výuce se půjde na Hever castle a ne na Seven Sister, které jsme navštívili před dvěma lety. V Brightonu je možné místo SeaLife Centre jít na Peer - vyhlídkovou věž (budou obě možnosti).

Oproti předchozím rokům se nově nepodepisuje smlouva papírová, ale vše se řeší elektronicky. V pravo najdete přesný manuál pro přihlášení, které je potřeba provést do 5. 11. 2019.

Každý zájezd má svůj jedinečný odkaz:

https://prihlaseni.kristof-jazyky.cz/cs/zajezdy/d102aed6-4a02-4777-9ae9-f27dcaf71b13/

Poprosili bychom Vás, abyste se přes tento odkaz přihlásili do systému a přidali účastníka, nejprve vyplníte svoje údaje, pak údaje žáka a pak odešlete. Na základě toho Vám přijde potvrzovací e-mail a v něm bude odkaz na vytvoření hesla. To si zadáte a budete mít pak přístup hotový.

Je potřeba po přihlášení dítěte vytvořit heslo HNED. Když se e-mail ztratí, už se tam nebudete moci přihlásit a neuvidíte žádné další informace. Po přihlášení se Vám vygeneruje Smlouva o zájezdu v PDF, doporučujeme smlouvu stáhnout nebo vytisknout.

Dále bychom rádi zdůraznili, že je lepší, aby děti měli cestovní pas a ne jen občanský průkaz. Zatím lze cestovat i na občanky, ale nevíme, jak to bude s Brexitem, tak aby se pak nic nemuselo řešit na poslední chvíli. Cestovní pas je jistota.

V případě dotazů se neváhejte na nás či na cestovní kancelář obrátit.

 

Děkujeme Vám moc za součinnost.

Mgr. Zuzana Poplužníková a kol.

 

 

Jarní zájezd do Velké Británie 2020

Dokumenty ke stažení
Manuál pro přihlášení PDF soubor 490 kB Stáhnout
Jarní zájezd do Velké Británie 2020 PDF soubor 370.2 kB Stáhnout