Jarní zájezd do Velké Británie 2020

Děkujeme Vám za zájem o jazykový kurz v Anglii. Vpravo je k nahlédnutí předběžný program zájezdu i s cenou (ta je platná při počtu 45 dětí). ​

Zájezd pořádá cestovní kancelář Kristof do Brightonu – s 6 výukovými lekcemi AJ na šest dnů.

Oproti předchozím rokům se nově nepodepisuje smlouva papírová, ale vše se řeší elektronicky. V pravo najdete přesný manuál pro přihlášení, které je potřeba provést do 5. 11. 2019.

Každý zájezd má svůj jedinečný odkaz:

Poprosili bychom Vás, abyste se přes tento odkaz přihlásili do systému a přidali účastníka, nejprve vyplníte svoje údaje, pak údaje žáka a pak odešlete. Na základě toho Vám přijde potvrzovací e-mail a v něm bude odkaz na vytvoření hesla. To si zadáte a budete mít pak přístup hotový.

Je potřeba po přihlášení dítěte vytvořit heslo HNED. Když se e-mail ztratí, už se tam nebudete moci přihlásit a neuvidíte žádné další informace. Po přihlášení se Vám vygeneruje Smlouva o zájezdu v PDF, doporučujeme smlouvu stáhnout nebo vytisknout.

Dále bychom rádi zdůraznili, že je lepší, aby děti měli cestovní pas a ne jen občanský průkaz. Zatím lze cestovat i na občanky, ale nevíme, jak to bude s Brexitem, tak aby se pak nic nemuselo řešit na poslední chvíli. Cestovní pas je jistota.

V případě dotazů se neváhejte na nás či na cestovní kancelář obrátit.

Děkujeme Vám moc za součinnost.

Mgr. Zuzana Poplužníková a kol.

Jarní zájezd do Velké Británie 2020

Manuál pro přihlášení PDF soubor 490 kB Stáhnout