Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Krabice od bot

Období adventu a Vánoc je mimo jiné i příležitost k dobrým skutkům a právě této příležitosti využily děti z 2. stupně ze Základní školy náměstí Míru v Liberci. Již druhý rok se zapojily do akce „Krabice od bot“, která spočívá v možnosti darovat dárečky zabalené v krabici od botdětem, které je potřebují. V letošním roce se zapojilo 95 dětí a podařilo se vybrat tolik dárečků, že zaplnily neuvěřitelných 29 krabic. Děti si krabice zabalily, nadepsaly na ně, jestli jsou určeny pro dívku nebo pro chlapce, a vše se odvezlo na sběrné místo, odkud dárečky poputují tam, kde je to třeba. Dětem tato akce ukazuje, že když se spojí síly, dají se udělat velké věci, a že jakákoliv maličkost může někomu udělat radost.

A za to jim patří velké díky!

Krabice od bot Krabice od bot Krabice od bot Krabice od bot Krabice od bot Krabice od bot