Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Melodie Míru na podporu Archy

Ve středu 29. května uspořádal Městský žákovský parlament, ve kterém má také naše škola zastoupení, překrásnou akci DEN PRO ZVÍŘATA na podporu centra pro zvířata v nouzi - Archa.

Akce se konala ve spolupráci s DDM Větrník na jejich zahradě. Vstoupily obě sekce našeho sboru Melodie Míru pod vedením paní učitelky Kristýny Čápové se strhujícím programem, který rozhýbal a optimisticky naladil všechny návštěvníky této velmi vydařené akce.

 

Děkujeme za skvělou reprezentaci školy a těšíme se na další koncert!

Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy Melodie Míru na podporu Archy