Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Pomůcky a sešity na školní rok 2021/2022

Milí rodiče a žáci,

vpravo a níže naleznete seznamy pomůcek, které budou potřeba na začátku nového školního roku. Sešity pro žáky od 1. do 4. třídy nakupují paní učitelky třídní hromadně pro celou třídu. Od pátého ročníku je potřeba, aby měli žáci připravené i školní sešity. Prosíme všechny rodiče, aby také zkontrolovali před nástupem do školy stav a naplněnost penálu – dětem často chybí tužka na rýsování, malé pravítko, lepidlo, kružítko a nůžky.

Začít s přípravou můžete již teď, ke konci srpna bývají v obchodech výprodeje a slevy právě na školní pomůcky. Nenechávejte nákup až na září, ať máte vše v klidu připravené, než bude čas zasednout zpět do lavic.

Pomůcky pro 1. třídu

Pomůcky pro 2. A

Pomůcky pro 2. B

Pomůcky pro 3. třídu

Pomůcky pro 4. třídu

Pomůcky pro 5. - 9. třídu

Sešity pro 5. - 9. třídu

Pomůcky a sešity na školní rok 2021/2022

Dokumenty ke stažení
1. třída pomůcky PDF soubor 389.9 kB Stáhnout
2. A pomůcky PDF soubor 692.1 kB Stáhnout
2. B pomůcky PDF soubor 714.6 kB Stáhnout
3. třídy pomůcky PDF soubor 288.2 kB Stáhnout
4. třídy pomůcky PDF soubor 432.2 kB Stáhnout
5. - 9. třídy pomůcky PDF soubor 424.2 kB Stáhnout
Sešity 5. - 9. třída PDF soubor 215.1 kB Stáhnout