Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Pomůcky a sešity pro šk. rok 2021/2022

Milí rodiče a žáci,
vpravo a níže naleznete seznamy pomůcek, které budou potřeba na začátku nového školního roku. Sešity pro žáky od 1. do 4. třídy nakupují paní učitelky třídní hromadně pro celou třídu. Od pátého ročníku je potřeba, aby měli žáci připravené i školní sešity. Prosíme všechny rodiče, aby také zkontrolovali před nástupem do školy stav a naplněnost penálu – dětem často chybí tužka na rýsování, malé pravítko, lepidlo, kružítko a nůžky.
Začít s přípravou můžete již teď, ke konci srpna bývají v obchodech výprodeje a slevy právě na školní pomůcky. Nenechávejte nákup až na září, ať máte vše v klidu připravené, než bude čas zasednout zpět do lavic.

 

Pomůcky a sešity pro šk. rok 2021/2022
Dokumenty ke stažení
Pomůcky pro 1. třídy PDF soubor Stáhnout
Pomůcky pro 2. A PDF soubor Stáhnout
Pomůcky pro 2. B PDF soubor Stáhnout
Pomůcky pro 3. třídy PDF soubor Stáhnout
Pomůcky pro 4. třídy PDF soubor Stáhnout
pomůcky pro 5. - 9. třídu PDF soubor Stáhnout
sešity pro 5. - 9. třídu PDF soubor Stáhnout