Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Pomůcky na školní rok 2019/2020

Milí rodiče a žáci

 

Vpravo a níže naleznete seznamy pomůcek, které budou potřeba na začátku nového školního roku. Sešity pro žáky na 1. stupni nakupují paní učitelky třídní hromadně pro celou třídu. Od šestého ročníku je potřeba, aby měli žáci připravené i školní sešity. Prosíme všechny rodiče, aby také zkontrolovali před nástupem do školy stav a naplněnost penálu – dětem často chybí tužka na rýsování, malé pravítko, lepidlo, kružítko a nůžky.

 

Můžete začít s přípravou, ke konci srpna bývají v obchodech výprodeje a slevy právě na školní pomůcky. Nenechávejte nákup až na září, ať máte vše v klidu připravené, než bude čas zasednout zpět do lavic.

 

Pomůcky a informace pro 1. třídu

Pomůcky pro 2. A a 2. B

Pomůcky pro 3. třídu

Pomůcky pro 4. třídu

Pomůcky pro 5. třídu

Pomůcky a sešity pro 6. až 9. třídu

Pomůcky na školní rok 2019/2020

Dokumenty ke stažení
pomůcky II 6. - 9. třída PDF soubor 84.9 kB Stáhnout
pomůcky 5. třída PDF soubor 431.6 kB Stáhnout
pomůcky 6. - 9. třída PDF soubor 205.9 kB Stáhnout
pomůcky 1. třída PDF soubor 242.3 kB Stáhnout
pomůcky 2. A PDF soubor 697.1 kB Stáhnout
pomůcky 2. B PDF soubor 186.1 kB Stáhnout
pomůcky 3. třída PDF soubor 200.2 kB Stáhnout
pomůcky 4. třída PDF soubor 206.5 kB Stáhnout