SchoolPles zrušen

Schoolples nebude ☹.

Vážení rodiče a přátelé,

přijměte prosím informaci, že vzhledem k současným událostem nemůžeme uspořádat 2. ročník Schoolplesu, který se měl konat v pátek 20.3.2020.

Níže informace o vracení vstupného:

1. kdo zaplatil přes internet kartou nebo převodem na účet - evstupenka mu vrátí automaticky peníze na kartu nebo na účet

2. kdo si zarezervoval vstupenku přes internet a zaplatil ji na odběrném místě (například na informačním centru apod.), musí se vstupenkami a účtenkou přijít tam, kde lístky koupil a zaplatil a tam mu vrátí peníze.

Samozřejmě až příslušné místo bude znovu otevřené.

S dárci tomboly se dohodneme individuálně.

Po dohodě s hudební skupinou a pronajímatelem sálu i portálem evstupenka nám nevzniknou žádné náklady, které nebudeme nuceni čerpat z fondu SPRŠ.

Doufáme, že se situace co nejdříve uklidní a budeme opět moci odložit roušky, posílat děti do školy, pracovat a běžně se scházet.

Váš organizační výbor SPRŠ

SchoolPles zrušen