Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Setkání předškoláčků na školní zahradě

Ve středu 22. 6. přivítaly paní učitelky a paní vychovatelky na školní zahradě budoucí prvňáčky.

 

Všechny fotografie naleznete pod níže uvedeným odkazem:

https://zsnamestimiru212.rajce.idnes.cz/Setkani_predskolacku_na_skolni_zahrade,_22._6.2022/

Setkání předškoláčků na školní zahradě Setkání předškoláčků na školní zahradě Setkání předškoláčků na školní zahradě Setkání předškoláčků na školní zahradě Setkání předškoláčků na školní zahradě Setkání předškoláčků na školní zahradě Setkání předškoláčků na školní zahradě Setkání předškoláčků na školní zahradě Setkání předškoláčků na školní zahradě Setkání předškoláčků na školní zahradě Setkání předškoláčků na školní zahradě Setkání předškoláčků na školní zahradě Setkání předškoláčků na školní zahradě Setkání předškoláčků na školní zahradě Setkání předškoláčků na školní zahradě