Šikulové

Ve středu 22. ledna naši školu navštívili sympatičtí moderátoři pořadu Šikulové Jana Zajacová a Ivo Marták, které doprovázel jedenáctičlenný televizní štáb. Přijeli k nám natáčet jeden z dílů tohoto velmi oblíbeného pořadu, tentokrát na téma KOČKY.

Natáčení se zúčastnilo 40 dětí z 1. - 4. tříd: z každé třídy paní učitelky vybraly nebo vylosovaly 5 žáčků, kteří pod dohledem kamer vyráběli kočičí hračku z klubíček, kočičku z roliček, překrásný domeček pro kočičku z ramínek a trička a také razítka ve tvaru kočičích tlapiček.

Bylo velmi zajímavé se podívat pod pokličku televizního natáčení. Těší nás pochvala moderátorů, že děti byly moc hodné a šikovné, a tak naši školu od této chvíle po právu zdobí nálepka s logem ŠIKULOVÉ!

Nezapomeňte si zapnout tento pořad na ČT:D ve čtvrtek 12. března 2020.

Šikulové Šikulové Šikulové Šikulové Šikulové Šikulové