Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Spaní ve škole 3.A

Spaní naší třídy a třídy 3.B bylo zahájeno v pátek 13. 10. v 17:00 na školním hřišti. Díky příznivému počasí jsme zde mohli strávit déle času a zahrát si různé sportovní hry, hledat schovaná zvířátka a luštit kvízy. Dále následovala svačinka a vyrábění svítící dýně. Po náročném večeru jsme naplnili hladová bříška pizzou, kterou dovezli rodiče Zuzanky Richterové, kterým za ni VELMI DĚKUJEME. Kolem deváté hodiny jsme prověřili naši odvahu noční stezkou po škole, kde na náš čekal mimo jiné také kostlivec, který dohlížel na otisk prstů na listinu. Večer jsme završili přípravou postýlek a pohádkou na dobrou noc. Krásné sobotní ráno jsme odstartovali vydatnou snídaní od maminek. Vše nám velmi chutnalo a MOC DĚKUJEME. Na závěr ocenily paní učitelky naši odvahu diplomem a sladkou odměnou.
Spaní ve škole 3.A Spaní ve škole 3.A Spaní ve škole 3.A Spaní ve škole 3.A