Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Spaní ve škole

Ze dne 8. 12. na 9. 12. 2017 se uskutečnilo přespávání VIII. A ve škole se členy pedagogického sboru naší školy, s panem třídním učitelem Mgr. Ondřejem Hofmanem a slečnou asistentkou Bc. Barborou Šimkovou.

V 17:00 hodin jsme se sešli před budovou školy. Následně jsme se všichni přesunuli do ateliéru, kde jsme si vyrobili ozdoby na náš vánoční stromek.  Potom následoval program v tělocvičně, kde jsme si zahráli v týmech (hrušky, jahůdky, okurky) turnaje ve vybíjené a přehazované, které nás velice pobavily J.

Poté jsme se vrátili do školy, kde jsme si pracně připravili místo na spaní (děkujeme VII. A za půjčení jejich větší třídy J). Vyčerpaní a hladoví jsme se šli najíst dolů do jídelny, kde jsme povečeřeli pizzu či kebaby, které jsme si objednali. Potom co jsme se najedli, jsme se šli trošku pobavit a vystrašit v rámci stezky odvahy.  Stezka odvahy byla ve výsledku velice povedená a myslíme si, že někteří se i pořádně báli (například pár náhodných kolemjdoucích před školou).  Po stezce odvahy jsme se přesunuli do třídy a připravili se na spaní. Následně jsme si pustili předem zvolené filmy, kdy většina z nás dokoukala i ten druhý.

Ráno jsme poklidili třídu, nasnídali se a pak radostně odcupitali domů. Z přespávání jsme si odnesli záživné a velice radostné zážitky.

Děkujeme panu učiteli Hofmanovi a slečně asistence Šimkové za jejich stálý optimismus a ochotu uspořádat pro nás přespávání ve škole.

Sepsali žákyně VIII. A Irena Plischkeová a Pavlína Puschová. 

Spaní ve škole Spaní ve škole Spaní ve škole