Spaní ve škole

Ze dne 8. 12. na 9. 12. 2017 se uskutečnilo přespávání VIII. A ve škole se členy pedagogického sboru naší školy, s panem třídním učitelem Mgr. Ondřejem Hofmanem a slečnou asistentkou Bc. Barborou Šimkovou.

V 17:00 hodin jsme se sešli před budovou školy. Následně jsme se všichni přesunuli do ateliéru, kde jsme si vyrobili ozdoby na náš vánoční stromek.  Potom následoval program v tělocvičně, kde jsme si zahráli v týmech (hrušky, jahůdky, okurky) turnaje ve vybíjené a přehazované, které nás velice pobavily J.

Poté jsme se vrátili do školy, kde jsme si pracně připravili místo na spaní (děkujeme VII. A za půjčení jejich větší třídy J). Vyčerpaní a hladoví jsme se šli najíst dolů do jídelny, kde jsme povečeřeli pizzu či kebaby, které jsme si objednali. Potom co jsme se najedli, jsme se šli trošku pobavit a vystrašit v rámci stezky odvahy.  Stezka odvahy byla ve výsledku velice povedená a myslíme si, že někteří se i pořádně báli (například pár náhodných kolemjdoucích před školou).  Po stezce odvahy jsme se přesunuli do třídy a připravili se na spaní. Následně jsme si pustili předem zvolené filmy, kdy většina z nás dokoukala i ten druhý.

Ráno jsme poklidili třídu, nasnídali se a pak radostně odcupitali domů. Z přespávání jsme si odnesli záživné a velice radostné zážitky.

Děkujeme panu učiteli Hofmanovi a slečně asistence Šimkové za jejich stálý optimismus a ochotu uspořádat pro nás přespávání ve škole.

Sepsali žákyně VIII. A Irena Plischkeová a Pavlína Puschová.

Spaní ve škole Spaní ve škole Spaní ve škole