Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Spolupráce deváťáků s prvňáčky

Po celý rok se prvňáčci učili písmenka pomocí pohádek. Každé písmenko postupně zpracovávali na jednu stránku. Ty paní učitelka Erbenová pečlivě shromažďovala. A na Den dětí si pozvala naše deváťáky do své třídy, aby pomohli prvňáčkům svázat jejich písmenkové pohádky do knihy.

Práce všem šla rychle od ruky.

Moc děkujeme našim deváťákům za velkou vstřícnost a empatii.

Spolupráce deváťáků s prvňáčky Spolupráce deváťáků s prvňáčky Spolupráce deváťáků s prvňáčky Spolupráce deváťáků s prvňáčky Spolupráce deváťáků s prvňáčky Spolupráce deváťáků s prvňáčky Spolupráce deváťáků s prvňáčky Spolupráce deváťáků s prvňáčky Spolupráce deváťáků s prvňáčky Spolupráce deváťáků s prvňáčky Spolupráce deváťáků s prvňáčky