Talent SCHOOLFESTU

V úterý 28. května proběhl 2. ročník soutěže TALENT SCHOOFESTU. Sešlo se sedm hudebně pohybových uskupení, které svedly urputný boj o to, kdo bude moci vystoupit na našem SCHOOLFESTU. Letos mohli se svými dětmi vystoupit i rodiče – našly se dvě odvážené maminky a my doufáme, že příští rok se osmělí i další rodiče.

Stejně jako v loňském roce měla porota sestavená z rodičů a pedagogů velmi těžké rozhodování, nakonec jednomyslně rozhodla takto:

První cenu udělila Madlence Pazourové, Anežce Fořtové a Natálce Hrubešové ze 4. B, které vystoupily se skladbou Nejlepší léto a skupině BUBLIFUK (Anička Mašková a Natálka Vondráčková) s písní Nafrněná.

Zvláštní cenu porota udělila uskupení VIM – NEVIM  (Kevin Bureš a jeho maminka Štěpánka Burešová), kteří zahráli na violu a violoncello skladbičku od W. A. Mozarta. Také je přivítáme na SCHOOLFESTU, kde budeme moci zhlédnout i MIXLE – PIXLE (Anička Švermová, Kristýnka Hrdá, Lucka Veselá, Sophia Štajnerová ze 4. B) s písní Cizí zeď.

Talent SCHOOLFESTU