Turistický kurz 6.A

Žáci 6.A se první týden školy zúčastnili turistického kurzu v Josefově Dole. Celý kurz byl kromě výletování zaměřen především na stmelení kolektivu, což se určitě povedlo.

Měli jsme možnost navštívit hráz vodní nádrže Josefův Důl, Protrženou přehradu i Čertovy kameny. Učili jsme se spolupracovat při nejrůznějších teambuildingových aktivitách. Na závěr celého kurzu jsme strávili 2 hodiny na bowlingu.

Povedlo se nám nastartovat dobrou náladu a přátelské vztahy. Doufejme, že nám to vydrží celý školní rok.

Veronika Odvárková

Turistický kurz 6.A Turistický kurz 6.A Turistický kurz 6.A Turistický kurz 6.A Turistický kurz 6.A Turistický kurz 6.A Turistický kurz 6.A Turistický kurz 6.A Turistický kurz 6.A Turistický kurz 6.A