Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Turnaj ve stolním tenisu

Dne 5. 12. 2023  jsme se zúčastnili turnaje ve stolním tenisu. Reprezentanti naší školy si vedli velmi dobře a získali pro ruprechtickou školu hned dvě umístění na stupních vítězů. Kategorii dívek ovládly naše žačky Nikola Pytlounová a Natalie Vondráčková a zvítězily. V kategorii 8. a 9. tříd naši nejstarší chlapci Petr Dvořák, Vojtěch Ježek a Michal Tománek vybojovali krásné 3. místo. Na velmi pěkných osmých místech se ve stejné kategorii umístili Dan Mudrý, Vojtěch Paclt a Jáchym Tandler. V mladší kategorii 6. – 7. tříd pak získali stejné umístění Štěpán Syrovátko, Jindřich Turek a Kevin Bureš.

Všichni žáci si vedli velmi dobře a ve vysoké konkurenci podávali výborné výkony. Jsme pyšní na to, že si naše škola z turnaje odnáší dvě výborná medailová umístění a děkujeme všem zúčastněným za skvělou reprezentaci.

Turnaj ve stolním tenisu Turnaj ve stolním tenisu Turnaj ve stolním tenisu Turnaj ve stolním tenisu Turnaj ve stolním tenisu Turnaj ve stolním tenisu Turnaj ve stolním tenisu Turnaj ve stolním tenisu Turnaj ve stolním tenisu Turnaj ve stolním tenisu Turnaj ve stolním tenisu Turnaj ve stolním tenisu Turnaj ve stolním tenisu