Turnaj ve stolním tenisu

Dne 5. 12. 2023  jsme se zúčastnili turnaje ve stolním tenisu. Reprezentanti naší školy si vedli velmi dobře a získali pro ruprechtickou školu hned dvě umístění na stupních vítězů. Kategorii dívek ovládly naše žačky Nikola Pytlounová a Natalie Vondráčková a zvítězily. V kategorii 8. a 9. tříd naši nejstarší chlapci Petr Dvořák, Vojtěch Ježek a Michal Tománek vybojovali krásné 3. místo. Na velmi pěkných osmých místech se ve stejné kategorii umístili Dan Mudrý, Vojtěch Paclt a Jáchym Tandler. V mladší kategorii 6. – 7. tříd pak získali stejné umístění Štěpán Syrovátko, Jindřich Turek a Kevin Bureš.

Všichni žáci si vedli velmi dobře a ve vysoké konkurenci podávali výborné výkony. Jsme pyšní na to, že si naše škola z turnaje odnáší dvě výborná medailová umístění a děkujeme všem zúčastněným za skvělou reprezentaci.