Vánoční vystoupení

Týden před Štědrým dnem jsme pozvali rodiče i ruprechtickou veřejnost do kostela sv. Antonína Paduánského na tradiční předvánoční vystoupení a společné zpívání koled.

Pásma písniček a básniček se zimní a vánoční tematikou si připravili žáčci z našich prvních tříd, kteří otevřeli celý večer písničkou Snowflake a navodili tak příjemnou atmosféru.

Zasmáli jsme se u básniček Jana Čarka v podání dětí ze 3.B. Na flétnu nám zapískali prvňáčci a druháčci, kteří se učí teprve dva a půl měsíce, i starší děti. Pak jsme si všichni zazpívali koledy společně se čtvrťáky a šesťáky a už přišli na řadu naši nejstarší, deváťáci.

S nimi si některé písně zazpívaly i paní učitelky. Domů jsme odcházeli svátečně naladěni a natěšeni na blížící se svátky.

Vánoční vystoupení