Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Výsledky Mírová 50

V rámci online výuky tělesné výchovy jsme se rozhodli uspořádat virtuální závod v běhu na lyžích po vzoru slavného jizerskohorského závodu a Mírová padesátka ZŠ náměstí Míru byla na světě.

Od 14. do 28. února nasbíralo 101 malých i větších závodníků neuvěřitelných 10 900 km na běžeckých tratích v Jizerských horách. Někteří z nás zdolali i pomyslný padesátikilometrový milník, nejlepší individuální výsledek je opravdu úctyhodný: 215 km uběhla žákyně 7. A Anička Mládková. Na 1. stupni zvítězila třída 5. A a mezi druhostupňovými dominovala 7. A.

Byli jsme překvapení, s jakou vervou se do bílé stopy vrhly zejména děti z prvního stupně, ani naši pedagogové nechtěli zůstat pozadu.

Jsme moc rádi, že se nám v této době podařilo alespoň na dálku zase spojit třídní kolektivy, a doufáme, že se závod uskuteční i příští rok a my vytvoříme tak novou tradici ve školním běžeckém lyžování na naší škole.

Těšíme se, že nám naši učitelé tělocviku připraví i jarní měření sil.

Na krásné fotografie se můžete podívat zde.

Odkaz na video: https://animoto.com/play/nXSs0aAg2L94XEvahAKPdw

    

    

 

Výsledky Mírová 50

Dokumenty ke stažení
Propozice PDF soubor 171.7 kB Stáhnout
Výsledky Mírová 50 PDF soubor 485 kB Stáhnout