Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Výtvarná soutěž pro školní družiny

Nadační fond Severočeská voda připravil pro žáky ze školních družin soutěž Toaleta a dřez – to vážně není koš. Akce se zúčastnilo 141 školních družin z Ústeckého a Libereckého kraje.

Děti z 3. oddělení, třída 2. A, pod vedením paní vychovatelky Andrey Radostné obsadily krásné 2. místo a v pátek 17. 5. si v budově ČOV z rukou paní ředitelky za účasti regionální televize převzaly diplom a boxy s výtvarnými potřebami v hodnotě 7 500 Kč. Součástí slavnostního odpoledne byla i prohlídka čističky s odborným výkladem, kde se dozvěděly spoustu zajímavých informací, např. co do kanalizace nepatří, co se děje s vodou z našich domácností než se vrátí zpět do přírody.

Blahopřejeme a děkujeme všem dětem a paní vychovatelce Andree Radostné za skvělou reprezentaci školy.

 

Zprávy RTM+: https://www.rtmplus.cz/video/30457/deti-soutezily-s-nadacnim-fondem-severoceska-voda.html

Fotografie: https://www.scvk.cz/media/fotogalerie/souteze-pro-skoly/toaleta-neni-kos-vitezove-na-cov-liberec/

Výsledky soutěže: https://www.scvk.cz/voda-hrou/aktualni-soutez/

 

Výtvarná soutěž pro školní družiny Výtvarná soutěž pro školní družiny Výtvarná soutěž pro školní družiny Výtvarná soutěž pro školní družiny Výtvarná soutěž pro školní družiny Výtvarná soutěž pro školní družiny Výtvarná soutěž pro školní družiny Výtvarná soutěž pro školní družiny Výtvarná soutěž pro školní družiny Výtvarná soutěž pro školní družiny Výtvarná soutěž pro školní družiny Výtvarná soutěž pro školní družiny Výtvarná soutěž pro školní družiny Výtvarná soutěž pro školní družiny Výtvarná soutěž pro školní družiny