Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Žákovský parlament Hiťáci – Den dětí

Žákovský parlament si na úterý, 1. 6. připravil projekt Den dětí. Zástupci parlamentu jednotlivých ročníků si ve svých třídách pro ostatní spolužáky nachystali soutěže např. v podobě hraní piškvorek, hádání slova na čele, sledování vtipných videí, jazykolamů, hraní tetrisu a mnoho dalšího. Za tyto aktivity či výzvy parlamenťáci  obdarovávali své spolužáky sladkou odměnou.

Jelikož v 1. - 3. třídách zástupce parlamentu nemáme, postarali se o soutěže vybraní deváťáci. Toto soutěžení probíhalo o přestávkách celé úterý a věříme, že jsme se všemi dětmi tento jejich den oslavili a úspěšně tak ukončili činnost našeho parlamentu za školní rok 2020/2021.

Žákovský parlament Hiťáci – Den dětí Žákovský parlament Hiťáci – Den dětí Žákovský parlament Hiťáci – Den dětí Žákovský parlament Hiťáci – Den dětí Žákovský parlament Hiťáci – Den dětí