Zasněžená soutěž - výsledky

V únoru jsme jako školní Žákovský Parlament vyhlásili soutěž ve stavbách ze sněhu. Všechny žáky školy jsme informovali o soutěž přes jejich třídní učitele. Připravili jsme stránku a styčné důstojníky, kteří vaše fotky vkládali na stránku. Pan učitel Hofman ve spolupráci s členy Žákovského parlamentu připravil hlasovací formulář. Soutěž byla spuštěna 16. 2. 2021. Hlasování bylo spuštěno na začátku března a ukončeno 31. 3. 2021.

Zasněžené soutěže se zúčastnilo 33 žáků z 1. a 2. stupně napříč třídami. 33 žáků zaslalo fotografie do soutěže. V soutěži hlasoval každý sám za sebe, celkem sněhové výtvory získaly 226 hlasů.

1. místo se 42 hlasy, což je 18,6 % ze všech hlasů obsadila:

Johanka Patočková z 9. B

2. místo se 24 hlasy, což je 10,6 % ze všech hlasů obsadila:

Zuzana Sivčáková z 2. B

3. místo se 22 hlasy, což je 9,7 % ze všech hlasů obsadil:

Kryštof Škaloud ze 4. A

Na konec Parlament rozhodl, že se udělí cena i za 4. místo, které s 21 hlasy, což je 9,3 % ze všech hlasů, obsadil:

Dan Hon ze 4. A

Všem účastníkům moc děkujeme a výhercům gratulujeme.

Příští rok bude druhý ročník této soutěže a doufáme v hojnou účast jak se sněhovými výtvory, tak i v hlasování.

-Jan Čermák

Zasněžená soutěž - výsledky