Zasněžená soutěž

Žákovský parlament naší školy si pro všechny žáky připravil soutěž o nejoriginálnější výtvor ze sněhu. Děti naší školy mohou posílat fotografie svých sněhových výtvorů mailem vybraným členům našeho parlamentu. Fotografie lze posílat nejpozději do 10. března. Poté bude na webu školy zpřístupněna soutěžní výstava výtvorů všech soutěžících, kde bude možné pro jednotlivé výtvory hlasovat po dobu 14 dnů. Výsledky této zasněžené soutěže budou zveřejněny na stránkách školy 29. 3. 2021. První 3 výtvory s nejvíce hlasy budou odměněny věcnými cenami.

!!! PODMÍNKOU JE, ABY BYL SNĚHOVÝ VÝTVOR VYFOTOGRAFOVÁN SE SVÝM AUTOREM !!!

!!! V MAILU JE NUTNÉ UVÉST CELÉ JMÉNO AUTORA VÝTVORU VČETNĚ TŘÍDY, DO KTERÉ CHODÍ !!!!

Soutěžní fotografie z jednotlivých tříd je nutné zasílat na tyto vybrané mailové adresy členů žákovského parlamentu:

Soutěžící z 1. A, 1. B odesílají soutěžní fotografie na:  kolar.radim@zsnamestimiru.cz

Soutěžící z 2. A, 2. B odesílají soutěžní fotografie na:  plasilova.anna@zsnamestimiru.cz

Soutěžící z 3. A, 3. B, 4. A odesílají soutěžní fotografie na:  pazourova.marie@zsnamestimiru.cz

Soutěžící z 4. B, 5. A, 5. B odesílají soutěžní fotografie na:  jiros.filip@zsnamestimiru.cz

Soutěžící z 6. A, 6. B, 7. A odesílají soutěžní fotografie na:  cermak.jan@zsnamestimiru.cz

Soutěžící z 8. A, 9. A, 9. B odesílají soutěžní fotografie na:  gebousky.filip@zsnamestimiru.cz

Zasněžená soutěž