Důležité informace

Jídelna

S okamžitou platností se oběd, první den nemoci, vydává v době od 11:00 do 11:30 z důvodu vytížení školní jídelny během výdejů.

Vážení rodiče,

dle médií jsou od dnešního dne povinné roušky ve všech vnitřních prostorách. Zpráva na stránkách MŠMT se objevila až v podvečerních hodinách a do datové schránky ZŠ prozatím nedorazila vůbec.

Vzhledem k pozdnímu oznámení budeme dnes k nošení roušek benevolentní. Od zítřejšího rána, tj. 11. 9. 2020, je povinností nosit roušky ve všech společných prostorách školy bez výjimek.

Vstup do školy bude umožněn žákům pouze s rouškou. Zároveň žádáme rodiče, aby žáci měli v aktovce roušku náhradní. V případě, že žák nebude mít roušku, budeme kontaktovat rodiče. Žák vyčká do příjezdu rodičů v karanténní místnosti.

Zaměstnanci školy budou dodržovat nařízení již dnes, tj. 10. 9. 2020.

Děkuji za vstřícnost a pochopení.

Mgr. Bc. Pavlína Kubrová

Ocenění společnosti Scio

Bakaláři web a mobilní aplikace

z důvodu aktualizace mobilní aplikace Bakaláři Online, je na škole možné se přihlásit jen přes tuto mobilní aplikaci a web. Jestliže máte problémy s přihlášením kontaktujte prosím správce systému Bakaláři na škole paní Mgr. Michaelu Čermákovou viz kontakty.

Ocenění společnosti Scio