Programování

- technologie, programování, robotika - to jsou slova, která dnes slyšíme všude. Na tomto kroužku se seznámíme se základy algoritmizace, jazykem přírody a ukážeme si blokové programování a budeme pracovat na projektech dle svých možností.

Programování a kódování není určeno jen pro IT nadšence, ale i pro běžné lidi. Každý dnes používá technologie, jejichž základ tvoří právě software, který je vyvíjen používán lidmi, jako jsme my. Mimo to, že programování vypadá dobře v životopisu, hlavně nám umožňuje navýšit logické dovednosti a usnadnit řešení problémů, což se dnes hodí v mnoha oblastech. Naučení se programovat je časem v posilovně pro levou mozkovou hemisféru.

Kroužek je určen pro žáky 5. – 8. tříd, bude probíhat jednou za 14 dní v lichý dvě vyučovací hodiny formou projektové výuky a samostatných zadání.

Vypsané kurzy
Programování
Lektor: Mgr. M. Čermáková
Cena: 750,- Kč