Provoz školní družiny a školního klubu

Vedoucí vychovatelka: Bc. Radka Stejskalová

Vychovatelky: Bc. Andrea Radostná, Zuzana Turková, Bc. Markéta Nedvídková, Ivana Tkadlečková

Školní družina a školní klub je určen pro žáky 1., 2. a 3. tříd.

Provozní doba: od 6:30 do 16:30 hodin.

Děti je možné si vyzvednout do 13:30 nebo až po 15. hodině. V době od 13:30 do 15:00 probíhá ve školní družině a školním klubu organizovaná činnost, která se často uskutečňuje mimo areál školy.

Přihlašování do školní družiny, školního klubu a způsob platby

·        Přihlašování do školní družiny a školního klubu probíhá prostřednictvím:

o   elektronického systému, který vygeneruje platební údaje pro uhrazení platby za školní družinu. Elektronický systém naleznete v sekci Přihlášení do školní družiny a školního klubu. Elektronický systém bude spuštěn od 24. 8. 2019 - pro žáky 1. tříd a od 31. 8. 2019 pro žáky 2. a 3. tříd

o   zápisního lístku, který je nutné odevzdat vychovatelce příslušného oddělení nejpozději druhý den od nástupu do školní družiny. Zápisní lístek je ke stažení na stránkách školy v sekci Přihlášení do školní družiny a školního klubu.

·        cena za školní družinu a školní klub na jeden měsíc je 250 Kč

·        platba se provádí jednorázově na celé pololetí (1.250,- Kč) převodem na bankovní účet 6397512/0800 s variabilním symbolem vygenerovaným prostřednictvím zápisu z elektronického systému

·        školní družinu a školní klub na 1. pololetí lze platit nejpozději do 15. 9. 2019

Nejpozději druhý den návštěvy školní družiny je nutné odevzdat zápisový lístek, který si můžete stáhnout vpravo.

Shrnutí přihlášení:

1) Přihlášení prostřednictvím elektronického systému

2) Včasná platba pod správným variabilním symbolem (vygeneruje elektronický systém)

3) Odevzdání zápisního lístku nejpozději druhý den.

Zápisový lístek_barevný PDF soubor 409.5 kB Stáhnout
Zápisový lístek_bez pozadí PDF soubor 409.6 kB Stáhnout