Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Březen - 5. oddělení

V březnu nám moc počasí ještě nepřálo, tak jsme aspoň chodili ven na procházky, byl to takový typický apríl. Vnitřních aktivit jsme ale stihli velmi mnoho. Na začátku měsíce proběhla celodružinová akce "zvířátkový karneval ". Děti si zasoutěžily, ale i zatancovaly. Kdo chtěl, mohl si vyrobit i nějakou masku. Z enviromentální výchovy jsme probírali a opakovali plazi a obojživelníky. Shlédli jsme i malou prezentaci. Děti skládaly i moc hezká zvířata z papíru. Vyráběli jsme i leporelo, kde si děti nakreslily obrázky s popisem - vývoj motýla. 

V půlce měsíce k nám do družiny přišla paní inspektorka z DDH, kde si děti poslechly přednášku "Bezpečně v dopravě " a aktivně se i zapojily. Koncem měsíce jsme už začínali tvořit jarní a velikonoční dekorace. Proběhlo opět i "velikonoční tvoření ". Všechny výrobky si děti odnesly domů. Moc se jim povedly a ozdobily jimi své domovy.

Březen - 5. oddělení Březen - 5. oddělení Březen - 5. oddělení Březen - 5. oddělení Březen - 5. oddělení Březen - 5. oddělení Březen - 5. oddělení