Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Leden 4. oddělení

Po vánočních prázdninách a Novém roce jsme se všichni setkali odpočatí a radostní z prožitých chvil s rodinou. Vyprávěli jsme si, čím nás Ježíšek obdaroval, čím jsme obdarovali blízké my a co hezkého jsme o volnu zažívali. V oddělení děti měly možnost v klidu si pohrát s novými hrami, které donesl Ježíšek. Pokračovali jsme ve společné četbě knížky s prosvěcovacími obrázky „Průzkumník Žárovka“, pracovali jsme s badatelskými deníky a nástěnku jsme si vyzdobili výsledky výtvarné činnosti. Z environmentalistiky jsme si pověděli něco o poznávacích znameních zvěře, ukazovali si její stopy, mluvili jsme o krmítkách v zimě (vhodné krmení, nejčastější návštěvníci, jaké druhy krmítek máme) a pracovali s různorodým výukovým materiálem.
Z tradic jsme neopomněli Tři krále.
Venku jsme si dosyta užili sněhohrátek, jelikož nadílka v tento měsíc byla skutečně bohatá. Využili jsme ježdíky, pozorovací lupy a prostředí luk a dětského hřiště.

Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení Leden 4. oddělení