Prosinec- 6. oddělení ŠD

Prosinec byl ve znamení blížících se Vánoc a děti už byly velmi nedočkavé. V družince jsme na sebe sice měli méně času než obvykle, ale i přes to jsme toho hodně stihli. Pověděli jsme si o adventních zvycích historicky i dnes. Připomněli jsme si svátek sv. Mikuláše a sv. Lucie. V environmentální výchově jsme si tento měsíc povídali o přikrmování zvířátek v zimě a naše poznatky zaznamenali do badatelských deníčků.

Celý měsíc jsme postupně rozbalovali a četli adventní kalendář, který byl příběhem o zvířátkách na pokračování. Stihli jsme i malou besídku s rozbalováním dárečků do družinky i pro každého domů. Měli jsme adventní tvořivé setkání, kde si děti vymalovaly hrnečky, jako dárečky pod stromeček a vytvořily přáníčka.

Prosinec- 6. oddělení ŠD Prosinec- 6. oddělení ŠD Prosinec- 6. oddělení ŠD Prosinec- 6. oddělení ŠD