Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Září - 1. oddělení, 1.A

V novém školním roce jsme se společně přivítali. Pověděli jsme si zážitky z prázdnin. Zvládli jsme přečíst knížku "Kdo zatočí s Naschválníkem." Společně jsme si vytvořili pravidla ve školní družině. Hodně času jsme pobývali venku, kde nám přálo počasí. Okoukli jsme i školní zahradu, kde jsme hledali ježčí domek. Pracovali jsme i ve skupinách, kde jsme skládali omalovánku ježka a něco si o něm pověděli. Kreslili jsme křídami na hřišti v Kropáčkově ulici. Naopak v lese jsme se naučili podle aplikace google lens poznávat neznámé keře, stromy ale i některé květiny. Určitě tuto aktivitu zopakujeme, protože se dětem moc líbila.

Ve družice jsme pak vyráběli papírové 3D ježky a ježky na podzimním pozadí s voskovkami a vodovkami. Hodně jsme kreslili a hráli si se stavebnicemi.

Září - 1. oddělení, 1.A Září - 1. oddělení, 1.A Září - 1. oddělení, 1.A Září - 1. oddělení, 1.A Září - 1. oddělení, 1.A Září - 1. oddělení, 1.A Září - 1. oddělení, 1.A Září - 1. oddělení, 1.A Září - 1. oddělení, 1.A Září - 1. oddělení, 1.A