Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Září - 2. oddělení, 1. B

Celé září pro nás bylo ve znamení poznávání. Zkoumali jsme nová místa uvnitř i v okolí školy, poznávali nové kamarády a stanovili si společná pravidla slušného a bezpečného chování. V oddělení jsme hráli hry a realizovali aktivity zaměřené na vzájemné poznávání a pocit sounáležitosti. Povídali jsme si o zahradních návštěvnících – ježkovi, kterého jsme si vyrobili z papíru a následně v tomto tématu pokračovali na školní zahradě s hravými aktivitami. Z výtvarné výchovy jsme dále využili techniku se suchým pastelem a anilinkami a vyzdobili si nástěnku školní družiny. Začetli jsme se do prvních stránek knihy Paní Láryfáry a pověděli si něco o tradicích, zvycích a svátcích v měsíci září (vinobraní, pouštění draků, sv. Václav).

Venku jsme krom procházek navštívili louky, školní zahradu a dětské hřiště. Zařazujeme volnou, individuální a kolektivní hru, asfaltové křídy, švihadla, pozorovací lupy a míčové hry.

Září - 2. oddělení, 1. B Září - 2. oddělení, 1. B Září - 2. oddělení, 1. B Září - 2. oddělení, 1. B Září - 2. oddělení, 1. B Září - 2. oddělení, 1. B Září - 2. oddělení, 1. B Září - 2. oddělení, 1. B Září - 2. oddělení, 1. B Září - 2. oddělení, 1. B Září - 2. oddělení, 1. B Září - 2. oddělení, 1. B Září - 2. oddělení, 1. B