Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Leden - 1. oddělení

 

Vánoce jsou pryč a my se mohli přivítat v novém roce 2022. Hned v začátku ledna jsme si povídali o Třech králích, jaké jsou jejich zvyky a tradice. Poskládali jsme si i papírovou skládanku, kterou jsme si vzali domů. Venku jsme si užili konečně první pořádný sníh a mohli jsme tak okusit naše nové ježdíky. Stavěli jsme sněhuláky anebo jen řádili na sněhu.

V herně jsme si povídali o ptáčcích. Ukazovali jsme si je na kartičkách a pouštěli si, jaké vydávají zvuky. Řekli jsme si, co jim můžeme přinést do krmítka a proč je důležité jej pravidelně čistit. Z výtvarných činností jsme pak vyráběli papírové ptáčky na krmítku, ale také ptáčky s bambulemi. Malovali jsme i zimní čepice a nechyběli ani sněhuláci z našich jmen.

 

Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení Leden - 1. oddělení