Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

Říjen - 1. oddělení

Podzim nám začal naplno a tak jsme se neváhali do něj pořádně ponořit. Povídali jsme si o lesních zvířatech a jejich zvířecích rodinách, také o tom jak se připravují na zimu. Podle kartiček jsme se je snažili poznat. Ukazovali jsme si i jejich stopy, které není vždy snadné rozeznat. Sbírali jsme poslední zbytky kaštanů a barevných listů.

Výtvarně jsme si vyřádili v papírových dýních, halloweenských škraboškách, či papírových netopýrech. Vybarvovali jsme i omalovánky s tématem zvířat. Koncem měsíce jsme si pak povídali o svátku Halloween a jeho zvycích a tradicích. Venku jsme řádili na hřišti. Oblíbený je fotbal a vybíjená a když prostor dovolí, kreslíme i křídami.

Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení Říjen - 1. oddělení