Přihlášení do školní družiny na 2. pololetí

Na druhé pololetí se přihlašujete do družiny pouze elektronickou registrací a zaplacením. Elektronická registrace na
2. pololetí bude probíhat od 10. 1. 2024 od 7:00 do 29. 1. 2024 a to současně pro žáky 1. – 3. tříd.

Platbu školní družiny (ve výši 1.250, - Kč) na druhé pololetí proveďte v termínu od 10. 1. do 28. 1. 2024 (tzn. platba je připsána na účet školy nejpozději 29. 1. 2024).

Připomínáme, že žák bude do družiny přijat až v okamžiku připsání platby na účet školy.

V případě nezaplacení budou žáci ze školní družiny vyřazeni.

Pořadí pro přijetí do školní družiny odpovídá času přihlášení a zároveň splnění všech zmíněných podmínek (zaplacení, jedno přihlášení, dodržení variabilního symbolu...).

Prosíme o pečlivou kontrolu variabilního symbolu. Platby, které nejsou spárovány s vygenerovaným variabilním symbolem, jsou bez upozornění vráceny.

Registrujte se pouze jednou.

Vyčkejte (potvrzovací e-mail může přijít až za 3 hodiny). V případě, že do 3 hodin nepřijde, kontaktujete paní učitelku Čermákovou (e-mail: cermakova.michaela@zsnamestimiru.cz, tel.: 603184988)

Zkontrolujte "Spam" a "Hromadnou poštu".

V případě několikanásobné registrace nebo jiných problémů s přihlášením kontaktuje neprodleně paní učitelku Čermákovou (e-mail: cermakova.michaela@zsnamestimiru.cz, tel.: 603184988), jinak budou všechny násobné registrace zrušeny a platba vrácena.

V případě, že jste označeni jako náhradníci 1 až 20, platbu proveďte dle informací v automatické odpovědi, jinak platbu neprovádějte. Nemůžeme však zaručit, že všichni náhradníci budou do školní družiny přijati z důvodu maximální kapacity 135 žáků.

Shrnutí přihlášení pro 2. pololetí:

1. Přihlášení prostřednictvím elektronického systému (pouze jedenkrát)
  2. Vyčkání na automatickou odpověď - potvrzení registrace
  3. Včasná platba pod správným variabilním symbolem (vygeneruje elektronický systém)

Přihlášení do školní družiny na 2. pololetí