Říjen 1. oddělení

Sotva jsme se stačili ve škole rozkoukat, máme tady konec října. Veškeré činnosti ve školní družině se odehrávaly ve znamení podzimu. Povídali jsme si o měnící se přírodě, pozorovali zbarvující se listí. Už víme, proč listí na podzim opadává a mění barvu. Pracovali jsme opět s badatelskými deníky a učili se poznávat lesní zvěř. Na vycházkách jsme si plnými doušky užívali babího léta. Pomáhali jsme lesníkům se sběrem žaludů a stavěli domečky z přírodnin. Na školní zahradě si děti zasoutěžily na dýňové stezce. Po vzoru Velké pardubické se děti na jedno odpoledne proměnily v žokeje a závodily v běhu přes překážky. Všichni účastníci Velké ruprechtické steeplechase byli odměněni diplomem a malinkou dobrůtkou. V rámci výtvarných činností jsme vyráběli liščí doupě, kde si děti vyzkoušely techniku zapouštění podzimních barev a procvičily si jemnou motoriku precizním stříháním.

Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení Říjen 1. oddělení