Září - 5. oddělení

Měsíc září jsme s dětmi začali vzájemným seznamováním, povídali jsme si, jak trávili prázdniny a co nás všechno čeká tento měsíc.

Děti byly poučeny o pravidlech BOZ, hyg. opatřeních a s řádem ŠD.

Pokračovali jsme v badatelských deníčcích. Četli jsme si z knihy " Živá zahrada", povídání o ježkovi a veverce. Byli jsme se podívat na školní zahradě, kde by měl přebývat ježek a

řekli jsme si o něm některé zajímavosti. Pátky máme vyhraněné na tvořivé činnosti a že začal podzim, vytvořili jsme lepený obrázek se šrafovanými listy a mozaikou z barevných papírů.

Na odpoledních procházkách jsme stavěli domečky z přírodnin a byli jsme se podívat u nedalekého rybníčku, kde jsme viděli okružáka ploského.

Po vycházkách jsme zařadili odpočinkovou aktivitu, pletení náramků přátelství.

Září - 5. oddělení
Dokumenty ke stažení
Měsíc září jsme s dětmi začali vzájemným seznamováním.docx Soubor ke stažení Stáhnout

Září - 5. oddělení Září - 5. oddělení Září - 5. oddělení