Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

1. A Podzimní vycházka do lesa

Ve čtvrtek 8. října jsme se vydali na vycházku do lesa, kde byl pro nás připraven zajímavý program. Po náročné cestě jsme se pustili do sběru bukvic do celoškolní soutěže, pak následovala zasloužená odměna - dobrá svačina od maminek. 

Lesníci nám vyprávěli o svém lese, společně jsme si zahráli několik her a zkusili jsme si zasadit stromky.

Nakonec každý z nás dostal malou odměnu - odznáček s moudrou sovičkou :-).

Počasí nám přálo a my jsme si celé dopoledne pěkně užili.

 

Leona Erbenová

1. A Podzimní vycházka do lesa 1. A Podzimní vycházka do lesa 1. A Podzimní vycházka do lesa 1. A Podzimní vycházka do lesa 1. A Podzimní vycházka do lesa 1. A Podzimní vycházka do lesa 1. A Podzimní vycházka do lesa 1. A Podzimní vycházka do lesa 1. A Podzimní vycházka do lesa 1. A Podzimní vycházka do lesa 1. A Podzimní vycházka do lesa 1. A Podzimní vycházka do lesa