Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

2. A - Seznámení s grafikou

 

 

      V pátek 1. 3. navštívila naše třída výtvarný ateliér TUL. Na základě pozvání p. Škaloudové jsme se zúčastnili projektu zaměřeného na grafické techniky. Hlavním tématem byl "Vesmír". Nejprve nám studentky pustily prezentaci. A pak už jsme se dali do práce. Během dopoledne jsme tiskli kosmická plavidla, obyvatele jiných civilizací a lepili koláže planet. Práce šla všem od ruky, vzniklo moc krásných tisků. Výtvarná dílna se vydařila, do školy jsme odcházeli obohaceni o nové zážitky s úsměvem na tváři. Velké poděkování patří p. Škaloudové a jejím studentkám, které pro nás tvoření nachystaly a celé dopoledne se nám věnovaly.

2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou 2. A - Seznámení s grafikou