Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

2. B Leden ve školní družině

Měsíc leden byl ve znamení bohaté sněhové nadílky a štiplavého mrazu. Pohádkově zimní počasí jsme využili k ježdění na kluzácích, stavění iglú a sněhuláků, k pozorování stop ve sněhu a také jsme nezapomněli na přilepšenou ptáčkům v lese. Během tohoto měsíce proběhla celkem tři projektová odpoledne s mentorkou Vendy, s jejíž pomocí si děti vyrobily opět krásné výtvory. Naučili jsme se společně nové techniky a využili mnohdy netradiční materiál. V oddělení jsme pokračovali v četbě Příšerných zlobilek a často jsme si povídali v komunitním kruhu. Neopomněli jsme také na výtvarku a výzdobu ŠD.

2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině 2. B Leden ve školní družině