Základní škola náměstí Míru
"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš sám."
(neznámý autor)

2. B Listopad, prosinec ve školní družině

V měsících listopadu a prosinci jsme nezaháleli a v předvánočním adventním období jsme se věnovali mnohému tvoření a u toho si povídali o tradicích a zvycích tohoto kouzelného času. Třídu jsme si vyzdobili nejen čerty a anděly, ale také symboly zimy. Děti si odnesly domů několik krásných výrobků, které jsme vytvořili v rámci několika projektových odpolední s mentorkou Vendy. Ta přinesla zajímavé nápady a pomohla nám s realizací. Děti poznaly nové materiály a techniky. Pustili jsme se do čtení Příšerných zlobilek a navázali tím na předchozí díl. I když nás slabé sněžení potěšilo jen několik málo dnů, i tak jsme každý den venku měli spoustu aktivit, vyrovnávajících koncentraci a hraní si uvnitř v oddělení. I letos k nám do družiny zavítal Ježíšek a přinesl dětem pár hezkých her, se kterými si stačily před vánočními prázdninami pohrát.
Přeji Vám, rodičové, abyste měli se svými rodinami klidné a kouzelné Vánoce, a do nového roku Vám přeji především pevné zdraví a úspěchy na cestě za spokojenou a naplněnou duší.

 

Paní vychovatelka Nedvídková

2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině 2. B Listopad, prosinec ve školní družině